• Klavírny seminár 1. a 2. ročník

• V stredu vo veľkej koncertnej sále ZUŠ Michala Vileca v Bardejove sa uskutočnil seminár žiakov

1.a 2.ročníka  klavírneho oddelenia.

Svoje skladbičky interpretovalo spolu 24 žiakov.

Pre mnohých to bol prvý krok do sveta interpretácie a veľký zážitok z veľkého pódia.

Hosťom semináru bola Natália Tomečková, absolútna víťazka viacerých súťaží hry na klavíri, žiačka našej školy.

• Pasovanie nových ZUŠKÁROV 🤩🤩🤩

• Pozývame všetkých našich nových žiakov a ich rodičov

na SLÁVNOSTNÉ PASOVANIE NOVÝCH ZUŠKÁROV,

ktoré sa uskutoční v našej koncertnej sále vo štvrtok 23. novembra o 16.30.

Sme spoločná umelecká rodina 🤩🤩🤩

• Ocenenia z výtvarnej súťaže 🎨🎨🎨

• Výborný úspech našich talentovaných žiačok

SOFII GIBEĽOVEJ a

EME VAŠKANINOVEJ,

ktoré získali každá krásne 2. miesto vo svojej kategórii na jesennej literárno-výtvarnej súťaži "Magický príbeh jesene". Organizátorom súťaže, bolo Hornošarišské osvetové stredisko v Bardejove.

Veľké poďakovanie patrí aj ich výtvarnému pedagógovi p. uč. Helene Tomečkovej.

Našim šikovným žiačkam blahoželáme.

Sme radi, že v našej škole MILUJEME VÝTVARNÉ UMENIE.

ZUŠ Michala Vileca, Bardejov - umenie pre každého

• Výtvarný workshop 🎨🧑‍🎨🎨

• Výtvarný workshop 🎨🧑‍🎨🎨 21. 11. 2023, 16:30

ZIMNÁ KRAJINA INŠPIROVANÁ NAIVISTICKÝM VÝTVARNÝM UMENÍM

VÝTVARNÝ ODBOR našej ZUŠ Michala Vileca, Bardejov, pozýva všetkých záujemcov na výtvarný workshop, ktorý sa bude konať dňa 21. 11. 2023 v čase od 16:30 v priestoroch našej ZUŠ.

Workshop je určený pre všetkých záujemcov- deti, ale aj rodičov, starých rodičov, učiteľov, záujemcov z radov širokej verejnosti, či žiakov našej školy, bez ohľadu na to, aký odbor navštevujú.

Náplňou workshopu bude maľba zimnej krajiny inšpirovaná naivistickým výtvarným umením, práca s akrylovými farbami a povieme si niečo o farebnom kontraste.

Materiál a pomôcky budú k dispozícii.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a prídete si spestriť novembrové popoludnie v príjemnej spoločnosti, a vytvoriť vlastné umelecké dielko možno aj ako darček k blížiacim sa Vianociam.

Tešíme sa na Vás.

Sme radi, že ste s nami 👋👋👋

• Labirskyj hudák 2023🎶

• Naši vynikajú speváci si včera na krajskej súťaži v speve ľudových piesní v Medzilaborciach vyspievali fantastické umiestnenia :

👏Karin Šlampiaková - Zlaté pásmo

👏Michal Šverha - Zlaté pásmo

👏Chiara Mária Varholová - Strieborné pásmo

👏Juraj Varhol - Strieborné pásmo

👏Natália Miková - Strieborné pásmo

👏Laura Čušková - Zlaté pásmo

Poďakovanie patrí aj ich pedagógom Viere Vaškovej Germanovej, Eve Foltínovej a samozrejme ich korepetítorovi Františkovi Palšovi 🪗.

Za perfektnú organizáciu ďakujeme ZUŠ Alexandra A. Ljubimova v Medzilaborciach.

Sme hrdí na našich šikovných spevákov.

Sme radi, že ste s nami 👋👋👋

• Koncert venovaný filmovej hudbe

• Už v utorok 14. novembra o 16.30 sa v našej koncertnej sále,

uskutoční koncert našich žiakov, kde okrem tradičných koncertných skladieb a ľudových piesní zaznejú aj diela, ktoré dotvárali atmosféru svetových filmov.

Ste srdečne pozvaní

#ZUŠ Michala Vileca - umenie pre každého

• Fantastický úspech našich mladých akordeonistov - KRISTIÁNA ČAMÁKA a ŠIMONA SOBEKA

•

Dnes na medzinárodnom hudobnom festivale v Prahe pod názvom „ Mezinárodní akordeonové dny v Praze“ získali naši talentovaní akordeonisti:

KRISTIÁN ČAMÁK z triedy p. uč. Mgr. Miloslava Stojana, DiS.art Zlaté pásmo a s najvyšším počtom získaných bodov od odbornej poroty sa stal VÍŤAZOM 1. kategórie.

ŠIMON SOBEK z triedy p. uč. Mgr. Viery Stojanovej, DiS.art Strieborné pásmo v 3. kategórii.

Súťaže sa zúčastnilo viac ako 300 mladých akordeonistov z viacerých európskych krajín. Hlavným organizátorom súťaže bolo Pražské konzervatórium, Spoločnosť českých akordeonistov a koncertná agentúra CTA.

Úprimne blahoželáme